На Ямпільщині стартувала медична програма «Здорова дитина»

У Ямпільському районі стартувала медична програма «Здорова дитина» за підтримки благодійного фонду Андрія Деркача «Наше майбутнє».

З ініціативи народного депутата України висококваліфіковані лікарі-ортопеди розпочали профілактичний огляд дітей дошкільного навчального закладу "Малятко" У рамках програми планується проведення огляду всіх дітей дошкільного та шкільного віку Ямпільського району лікарями-ортопедами згідно з графіком, щоб максимально виявити різного роду патології.

Дітям, у яких буде діагностовано плоскостопість або схильність до неї, видаватиметься спеціальний масажер для ніг. Украй важливо виправити це у ранньому віці. Також лікарі надаватимуть обов’язкові рекомендації з виконання певних фізичних вправ.

За останні 10 років збільшилася кількість дітей і підлітків, котрі мають ту чи іншу ортопедичну патологію, тому саме для жителів району ця справа дуже важлива, оскільки дитячих ортопедів у районі просто нема. А везти дитину в обласний центр батькам незручно і дорого.

Також читайте:

16.11.2018 року о 10.30 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus