На Ямпільщині стартувала медична програма «Здорова дитина»

У Ямпільському районі стартувала медична програма «Здорова дитина» за підтримки благодійного фонду Андрія Деркача «Наше майбутнє».

З ініціативи народного депутата України висококваліфіковані лікарі-ортопеди розпочали профілактичний огляд дітей дошкільного навчального закладу "Малятко" У рамках програми планується проведення огляду всіх дітей дошкільного та шкільного віку Ямпільського району лікарями-ортопедами згідно з графіком, щоб максимально виявити різного роду патології.

Дітям, у яких буде діагностовано плоскостопість або схильність до неї, видаватиметься спеціальний масажер для ніг. Украй важливо виправити це у ранньому віці. Також лікарі надаватимуть обов’язкові рекомендації з виконання певних фізичних вправ.

За останні 10 років збільшилася кількість дітей і підлітків, котрі мають ту чи іншу ортопедичну патологію, тому саме для жителів району ця справа дуже важлива, оскільки дитячих ортопедів у районі просто нема. А везти дитину в обласний центр батькам незручно і дорого.

Також читайте:

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus