Функціонування комунальних закладів обговорили на Ямпільщині

Голова Ямпільської районної ради Ольга Губар провела нараду з керівниками комунальних закладів району.

Було обговорено проблемні питання, пов'язані з початком бюджетного року та функціонуванням комунальних закладів у 2017 році в розрізі кожного закладу. Особливо гостро стояло питання щодо забезпечення їх працівників заробітною платою, адже в наявному фонді передбачено заробітну плату на 9 місяців. Порушувалися питання щодо обліку комунального майна, отримання актів на землю, яка знаходиться під будівлями комунальних установ.

Керівників цікавили питання подальшої співпраці з новоствореною Дружбівською об'єднаною територіальною громадою, щодо децентралізації та подальшого впровадження реформ на території району та Сумської області, перспективи розвитку.

Голова ради ініціювала проведення засідань постійних комісій районної ради з виїздом у комунальні установи для вивчення питань на місцях і подальшого прийняття виважених рішень.

Увага!
23 травня 2018 року о 10 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кабінет 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus