Депутати Ямпільщини затвердили звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців

Усі питання, які виносилися на розгляд сесії Ямпільської районної ради сьомого скликання були попередньо опрацьовані в профільних комісіях районної рад.

Районні парламентарі затвердили звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року, внесли зміни до Програми економічного і соціального розвитку та до бюджету Ямпільського району на 2016 рік, Районної програми соціального захисту населення на 2014–2016 роки та до Програми зайнятості населення Ямпільського району Сумської області на період до 2017 року.

Головний лікар комунального закладу "Ямпільська центральна районна лікарня" Вадим Бойчун переконував у необхідності створення амбулаторій загальної практики сімейної медицини на базі поліклінічних відділень КЗ «Ямпільська ЦРЛ», Свеської селищної та Дружбівської міської лікарень, щоб  розмежувати медичну допомогу первинного та вторинного рівнів. Це слід зробити невідкладно, аби охопити населення Ямпільського району первинною медичною допомогою. Незважаючи на обґрунтовану доповідь головлікаря, депутати не дали згоду на їх створення.

Народні обранці затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки та прийняли ряд рішень з питань комунальної власності.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus