На Ямпільщині безкоштовний прийом провів професор, доктор медичних наук Сергій Бугайцов

15-16 жовтня за підтримки народного депутата України Андрія Деркача в смт Ямпіль та м. Дружба з восьмої години ранку і до пізнього вечора провів безкоштовний прийом академік, доктор медичних наук, професор Сергій Бугайцов.

Сергій Георгійович - послідовник Київської онкологічної наукової школи професора С.А.Шалімова, засновник наукового напрямку з розробки комплексної програми реабілітації (відновлювального лікування) жінок, хворих на рак молочної залози, з психоневрологічними розладами. Учений має 5 патентів України на винаходи, автор 67 наукових медичних робіт. Професор обстежив близько ста пацієнтів району, яким були надані консультації та рекомендації.

У комунальному закладі "Ямпільська центральна районна лікарня" Сергій Георгійович провів пресконференцію для лікарів закладу, в якій узяв участь народний депутат України Андрій Деркач. Були обговорені проблеми медицини району та загальнодержавного рівня.

Увага!
23 травня 2018 року о 10 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кабінет 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus