Репрезентація проекту "Формування регіональної політики з протидії торгівлі людьми в Сумській області" на Ямпільщині

Громадська організація "Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини" в залі засідань Ямпільської районної ради провела репрезентацію проекту "Формування регіональної політики з протидії торгівлі людьми в Сумській області" за участі голів місцевих рад району.

Захід відбувся рамках проекту "Зміцнення громадського контролю щодо формування та реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми в Сумській області"

Зі вступним словом до присутніх звернулася голова Ямпільської районної ради Ольга Губар, яка акцентувала увагу, що торгівля людьми - це сучасне рабство, недопустиме порушення прав людини, це злочин проти людини.

На актуальних проблемах торгівлі людьми в Україні та Сумській області зупинився заступник голови громадської організації "Професійна Ліга соціальних працівників Сумщини" Володимир Дементов. Адміністратор проекту Світлана Луценко репрезентувала механізм взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні.

Увага оголошення!

26.06.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube