Ювілейний фестиваль-конкурс фольклорних колективів та вокальних ансамблів «Народні джерела» на Ямпільщині

23 липня в селі Степне проведено ювілейний 15-й фестиваль-конкурс фольклорних колективів та вокальних ансамблів «Народні джерела». Колективи прибули з різних куточків Ямпільщини. Загалом було заявлено 20 виступів.

Гості і учасники фестивалю мали змогу відвідати виставку самобутніх вишиваних робіт місцевих майстринь. Ознайомилися з презентацією національних костюмів, які носили жительки села Степне в давнину.

З вітальним словом до присутніх звернулася сільський Любов Помошник, вона привітала всіх зі святом та подякувала всім, хто допомагав в організації  проведення цього дійства.

У цей день село, як завжди, радо зустрічало гостей. Привітати жителів села завітали голова Ямпільської районної ради Ольга Губар, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Олександр Рябуха.

Вітаючи учасників фестивалю, Ольга Губар наголосила на значимості такого заходу: «Українська пісня – це частина духовного життя народу і вона не залишає його ні в радості, ні в смутку, крок у крок слідує за ним від дитинства до старості. У піснях відображена історія нашого народу, тому сьогодні нам важливо не лише зберегти, а й передати нащадкам самобутнісь української народної пісні».

Під час конкурсної програми народне мистецтво рідного краю майстерно демонстрували 9 територіальних громад району. Оцінювали виступи професійне журі, очолюване начальником відділу культури і туризму Ямпільської райдержадміністрації Олександом Рябухою.

За результатами проведеного фестивалю гран-прі присуджено колективу Усоцького Будинку культури «Гарні молодиці».

Переможцями стали: серед вокальних колективів - вокальний ансамбль «Дружбяночка» Дружбівського міського Будинку культури;  серед малих форм вокалу - квартет «Зорецвіт» Воздвиженського Будинку культури, серед фольклорних колективів – фольклорний колектив «Оберіг» Воздвиженського Будинку культури.

Свято народної творчості на Степненьщині відгуло співами та народною музикою. 

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus