В Ямполі вшанували героя-ліквідатора аварії на ЧАЕС

До 30-х роковин Чорнобильської трагедії ямпільчанин Олександр Єрема був нагороджений грамотою голови Всеукраїнської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту та нагрудним знаком «Честь і слава».

Олександр Леонідович став єдиним представником Сумської області, який в цьому році був нагороджений цією почесною відзнакою. А заслужив він її тим, що в період з 4 по 29 липня 1986 року брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Тоді ще сержант внутрішньої служби Олександр Єрема виконував обов’язки водія пожежної автоцистерни та забезпечував відкачку важкої води з 4-го енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції. Він залучався до ремонтних робіт автомобільної техніки. Олександр Леонідович віддав службі в системі цивільного захисту понад 25 років. Неодноразово заохочувався грамотами начальника УДПО УМВС України в Сумській області, ГУМНС України в Сумській області, голови обласної державної адміністрації та був нагороджений медаллю «За бездоганну службу III-го ступеня».

З 2006 року Олександр Єрема на заслуженому відпочинку, а його справу продовжує син Юрій.

Останнє оновлення на Середа, 27 квітня 2016, 14:33

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube