Зустріч з дослідником історії Шосткинщини в Клишківському НВК

В актовій залі Клишківського навчально-виховного комплексу відбулася зустріч учнів та вчителів з членом Спілки письменників України та Спілки краєзнавців України Віктором Терлецьким. У заході взяв участь голова Шосткинської районної ради Віктор Долиняк.

У вітальному слові директор Клишківського НВК Ірина Чайка зазначила, що зустріч учнів з одним з представників Спілки письменників відбувається вперше і висловила сподівання, що такі зустрічі відбуватимуться і в подальшому.

Віктор Терлецький навів низку цікавих фактів з історії Шосткинщини. Зокрема розповів про відомого українського поета Павла Тичину (1891 – 1967), зачитав витяги зі щоденників Павла Тичини про його брата Євгена. Цікаво, що Євген Тичина (1895 – 1955) деякий час працював учителем у Клишківській школі. Гість відповів за запитання учнів щодо проведення краєзнавчих досліджень, розповів про свої творчі плани. Дослідник запропонував учням відвідати музей Павла Тичини у Києві, аби більше дізнатися про сторінки біографії поета та його брата Євгена.

Віктор Терлецький передав копії документів, що стосуються біографії Євгена Тичини та історії села Клишки, для шкільного музею.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus