Ukrainian English Polish


Зустріч з дослідником історії Шосткинщини в Клишківському НВК

В актовій залі Клишківського навчально-виховного комплексу відбулася зустріч учнів та вчителів з членом Спілки письменників України та Спілки краєзнавців України Віктором Терлецьким. У заході взяв участь голова Шосткинської районної ради Віктор Долиняк.

У вітальному слові директор Клишківського НВК Ірина Чайка зазначила, що зустріч учнів з одним з представників Спілки письменників відбувається вперше і висловила сподівання, що такі зустрічі відбуватимуться і в подальшому.

Віктор Терлецький навів низку цікавих фактів з історії Шосткинщини. Зокрема розповів про відомого українського поета Павла Тичину (1891 – 1967), зачитав витяги зі щоденників Павла Тичини про його брата Євгена. Цікаво, що Євген Тичина (1895 – 1955) деякий час працював учителем у Клишківській школі. Гість відповів за запитання учнів щодо проведення краєзнавчих досліджень, розповів про свої творчі плани. Дослідник запропонував учням відвідати музей Павла Тичини у Києві, аби більше дізнатися про сторінки біографії поета та його брата Євгена.

Віктор Терлецький передав копії документів, що стосуються біографії Євгена Тичини та історії села Клишки, для шкільного музею.

1 січня 2018 року розпочався черговий етап е-декларування!

Увага!
20 березня 2018 року о 10 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus