Посадка лісу для працівників лісового господарства Середино-Будщини - невідкладна і дуже важлива справа

Працівники ДП «Середино-Будський агролісгосп» цього року відмінно попрацювали над створенням нових лісових насаджень і в оптимальні строки провели зазначену компанію.

Лісівники постійно проводять акції з залученням місцевого населення, представників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, щоб звернути увагу громадськості на питання збереження і примноження лісових ресурсів.

На території ДП «Середино-Будський агролісгосп» була проведена акція з висадки лісу, в якій взяли участь генеральний директор Сумського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Сумиоблагроліс», депутат Сумської обласної ради Костянтин Товстуха та заступник Володимир Миськов, голова Середино-Будської районної ради Микола Харитоненко та заступник голови Сергій Певнєв, очільник РДА Ірина Заплаткіна. Разом з директором агролісгоспу Олександром Парамошкіним учасники акції висаджували лісові культури на землях Старогутської сільської ради.

Посадка лісу проводилась у 39 кварталі на площі 1 га. Спільними зусиллями було висаджено близько 6 тис. сіянців сосни звичайної. Посадкою керував головний лісничий підприємства Віталій Поляниця. За його словами, площа лісових посадок у поточному році становить 97 га (у 2016 році - 96 га), з них 60 га - лісовідновлення на вирубках, 37 га - лісорозведення, тобто створення нових лісових насаджень на землях, що вийшли з сільськогосподарського користування. На проведення лісокультурної кампанії підприємство забезпечило себе власним посівним матеріалом: сіянці вирощують у тимчасових розсадниках.

Цього ж дня посадовці відвідали основну базу агролісгоспу. Директор підприємства Олександр Парамошкін провів екскурсію і ознайомив присутніх з роботою підприємства.

Останнє оновлення на Вівторок, 04 квітня 2017, 14:21

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus