Перспективи розвитку соціальної сфери Зноб-Новгородської селищної ОТГ

У Середино-Буді у форматі «круглого столу» відбулась нарада, в якій взяли участь голова Зноб-Новгородської ОТГ Петро Гончаров, заступник голови Середино-Будської районної державної адміністрації Ольга Черепньова, начальник відділу освіти Тетяна Мишкіна, начальник відділу культури Валентина Лиско. Були обговорені перспективи подальшого функціонування закладів освіти, культури та медицини на території новоствореної Зноб-Новгородської об’єднаної територіальної громади.

У ході наради розглянули й кадрові та питання фінансування у 2017 році закладів бюджетної сфери, подальшого функціонування та визначення статусу Зноб-Новгородської селищної лікарні, створення відділу культури, відділу освіти та методичної служби на території Зноб-Новгородської ОТГ.

«Питання, яке обо’язково виникне у 2017 році і його необхідно буде розв’язувати, – стосується атестації педагогічних працівників та навчальних закладів Зноб-Новгородської селищної ради», - зазначила начальник відділу освіти Тетяна Мишкіна .

Начальник відділу культури Валентина Лиско звернула увагу присутніх на проблеми, які виникають у бібліотечній системі, у роботі селищного Будинку культури, в охороні пам'яток культурної спадщини.

Порушені питання взято на контроль керівництвом району, а начальники відповідних структурних підрозділів отримали відповідні рекомендації та доручення щодо надання практичної та методичної допомоги новоствореній Зноб-Новгородській ОТГ.

 

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:

1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus