Ukrainian English Polish


Вшанували роменців - учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого представники Роменської районної ради, районної державної адміністрації, Роменської міської ради, учасники бойовий дій на території інших держав узяли участь у заходах до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Біля пам’ятного знака воїнам-інтернаціоналістам у м. Ромни вони поклали квіти та вшанували хвилиною мовчання пам’ять воїнів-інтернаціоналістів, які загинули, виконуючи військовий обов’язок в інших державах. Учасники заходу також згадали тих, хто сьогодні захищає суверенітет і територіальну цілісність нашої держави, демонструючи приклади героїзму та самовідданого служіння українському народові. Квіти лягли до меморіального знака героям-борцям за незалежність України та до братської могили воїнів, загиблих у роки Другої Світової війни.

Заходи із вшанування учасників бойових дій на території інших держав продовжились у Роменському міському будинку культури. Тут відбулися урочистості за участі воїнів-інтернаціоналістів.

У населених пунктах Роменського району проведено урочисті, меморіальні, культурно-мистецькі заходи за участі представників органів державної влади, учасників бойових дій на території Республіки Афганістан у період 1979-1989 років, учасників військових конфліктів на території інших держав.

114 учасників бойових дій на території Республіки Афганістан у період 1979-1989 років та 32 учасники військових конфліктів на території інших держав відзначено подяками голови районної державної адміністрації та очільника районної ради.

Інформація прокурора області про результати діяльності органів прокуратури Сумської області за 8 місяців 2017 року.


Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus