Ukrainian English Polish


Вшанували роменців - учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого представники Роменської районної ради, районної державної адміністрації, Роменської міської ради, учасники бойовий дій на території інших держав узяли участь у заходах до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Біля пам’ятного знака воїнам-інтернаціоналістам у м. Ромни вони поклали квіти та вшанували хвилиною мовчання пам’ять воїнів-інтернаціоналістів, які загинули, виконуючи військовий обов’язок в інших державах. Учасники заходу також згадали тих, хто сьогодні захищає суверенітет і територіальну цілісність нашої держави, демонструючи приклади героїзму та самовідданого служіння українському народові. Квіти лягли до меморіального знака героям-борцям за незалежність України та до братської могили воїнів, загиблих у роки Другої Світової війни.

Заходи із вшанування учасників бойових дій на території інших держав продовжились у Роменському міському будинку культури. Тут відбулися урочистості за участі воїнів-інтернаціоналістів.

У населених пунктах Роменського району проведено урочисті, меморіальні, культурно-мистецькі заходи за участі представників органів державної влади, учасників бойових дій на території Республіки Афганістан у період 1979-1989 років, учасників військових конфліктів на території інших держав.

114 учасників бойових дій на території Республіки Афганістан у період 1979-1989 років та 32 учасники військових конфліктів на території інших держав відзначено подяками голови районної державної адміністрації та очільника районної ради.

1 січня 2018 року розпочався черговий етап е-декларування!

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus