Ukrainian English Polish


Водопровід у селі В’юнне Роменського району - довгоочікувана і радісна подія

У селі В’юнне Ріпчанської сільської ради відбулася довгоочікувана і радісна подія – урочистий пуск сільського водогону.

Спільними зусиллями Роменської районної ради та районної державної адміністрації, Ріпчанської сільської ради, ТОВ «Ромнигазбуд» та громади села в рамках виконання «Програми забезпечення населення якісною питною водою на 2006–2020 роки у Роменському районі» буквально за півроку було побудовано сільську водопровідну мережу протяжністю 2,2 км, до якої підключено 33 споживачі.

Будівництво водогону, здійснене ТОВ «Ромнигазбуд», коштувало 320,00 тис. грн., з яких частка районного бюджету склала 280,00 тис. гривень, членів кооперативу – 40,00 тис. гривень.

Урочистий пуск сільського водогону здійснили заступник голови Роменської районної ради, начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Роменської районної державної адміністрації, директор ТОВ «Ромнигазбуд», сільський голова та голова обслуговуючого кооперативу «В'юнне водопостач».

Мешканці села висловили свою подяку за підтримку й фінансування робіт районній владі та сільському голові та вручили подяку голові кооперативу.

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus