Ukrainian English Polish


Пуск води в селі Галка Роменського району

Днями в с. Галка відбулася довгоочікувана подія – урочистий пуск сільського водогону.

Спільними зусиллями Роменської районної ради, Роменської районної державної адміністрації, Галківської сільської ради та громади села, в рамках виконання «Програми забезпечення населення якісною питною водою на 2006–2020 роки у Роменському районі», було завершено будівництво сільської водопровідної мережі протяжністю 9,2 км (проти 7 км запланованих), до якої підключено 61 користувач.

Вартість будівництва, проведеного ТОВ «Ромнигазбуд», становить 850 тис. грн., з яких кошти районного бюджету склали 300 тис. грн., кошти сільського бюджету – 500 тис. грн., кошти членів кооперативу – 50 тис. гривень. Крім того, в рамках виконання соціальної угоди, ТОВ «Урожайна країна» було виділено 80 тис. грн. на реконструкцію артезіанської свердловини та придбання обладнання.

Урочистий пуск сільського водогону здійснили заступник голови Роменської районної ради, начальник відділу житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Роменської районної державної адміністрації та директор ТОВ «Ромнигазбуд».

Після символічного пуску води силами наймолодших мешканців села для гостей та односельців було представлено концертну програму, яка супроводжувалася бурхливими оплесками глядачів.

Галківський сільський голова вручив подяки від сільської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу за плідну співпрацю у будівництві водогону в селі та за сприяння розвитку села заступнику голови Роменської районної ради, директору ТОВ «Ромнигазбуд». Не залишився без подяки і сам сільський голова, який отримав її від членів обслуговуючого кооперативу.

1 січня 2018 року розпочався черговий етап е-декларування!

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus