Ukrainian English Polish


На Роменщині відбулося покладання квітів до пам’ятних знаків поборникам незалежності України

Очільники та депутати, представники громадськості Роменщини взяли участь у мітингу, присвяченому Дню Гідності та Свободи, який відбувся у м. Ромни біля меморіального знаку героям-борцям за незалежність України. На заході були присутні учасники Революції Гідності, антитерористичної операції на сході країни.

Присутні хвилиною мовчання вшанували Героїв, які ціною власного життя відстоювали демократичні цінності та право на майбутнє спочатку на Майдані, а потім і на східному фронті. Після цього представники влади та громадськості поклали квіти до меморіального знаку героям-борцям за незалежність України.

Цього ж дня заходи пройшли у Роменській районній бібліотеці та населених пунктах району. Відбулося покладання квітів до пам’ятних знаків, пам’ятників видатним діячам українського державотворення, могил осіб, які загинули за свободу та територіальну цілісність України.

Також читайте:

Останнє оновлення на Вівторок, 22 листопада 2016, 11:00

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus