Ukrainian English Polish


Роменських депутатів схвилювала інформація про масове всихання насаджень сосни

Відбулася чергова чотирнадцята сесія Роменської районної ради. Головував на засіданні очільник районної ради Віктор Переваруха. У роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, голова Валерій Білоха та перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Татарінов, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, представники правоохоронних органів, Роменського ОМВК, сільські голови, представники засобів масової інформації та інші.

Депутати розглянули 17 питань порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях районної ради.

Першою народні обранці заслухали інформацію начальника Роменського відділу поліції (м. Ромни) ГУ Національної поліції в Сумській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, забезпечення громадської безпеки та порядку, результати діяльності на території району у 2016 році. Після жвавого обговорення депутати дійшли висновку, що для більш ефективної роботи Роменському відділу поліції необхідно надавати фінансову підтримку та запропонували райдержадміністрації при формуванні районного бюджету на 2017 рік передбачити видатки на дані цілі. А також, оскільки профілактична робота є запорукою зниження рівня злочинності, районні парламентарі рекомендували сільським радам поновити діяльність комісій з питань боротьби зі злочинністю.

Далі депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців, інформацію про роботу Роменського міськрайонного центру зайнятості за 9 місяців, який на даний час знаходиться у стадії реорганізації, внесли зміни до низки районних програм та до районного бюджету.

Після обговорення були прийняті Районна програма оздоровлення та відпочинку дітей на 2017 рік та Програма забезпечення діяльності центру надання адміністративних послуг при Роменській районній державній адміністрації на 2017-2018 роки.

Одним з питань, що викликало найбільші дискусії, стала інформація про масове всихання насаджень сосни звичайної на території Біловодської сільської ради, про що доповіла секретар виконкому Лілія Шевченко. Більш детально про дану проблему розповіли головний лісничий ДП «Роменський лісгосп» Іван Примак і т.в.о. директора Роменського агролісгоспу Микола Похил.

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus