Ukrainian English Polish


Вишита карта України - на Роменщині

10 листопада в приміщенні Роменського управління Державної казначейської служби України Сумської області заступник начальника Головного управління ДКСУ України у Сумській області Наталія Снитнікова репрезентувала карту України, на якій кожне Головне управління Державної казначейської служби вишивало орнаментом рідного краю свою область.

Започаткувала всеукраїнську казначейську акцію “Вишивана моя Україна”, присвячену 25-ій річниці незалежності України, голова Державної казначейської служби України Слюз. Вона особисто й передавала полотно з вишитим контуром карти, аби казначеї східних регіонів України змогли долучитися до цієї патріотичної акції. Перший візерунок на полотно був накладений 8 серпня, а останній — 21 жовтня.

Карта пройшла доволі складний маршрут — побувала в усіх регіонах України. У кожному з них вона доповнювалась новими візерунками, нанесеними натхненними казначейськими майстринями. Вишивали ії не тільки жінки, а й чоловіки. Кожен новий візерунок на ній утверджує наш віру в перемогу України та її мирне, щасливе майбутнє.

Тепер казначейський рукотворний оберіг мандрує територіальними органами ДКСУ, щоб кожний працівник та всі бажаючі змогли ознайомитись з ним, після чого займе почесне місце в центральному апараті Казначейства як ще один символ єдності та патріотизму казначейської спільноти.

Також була представлена книга-літопис “Вишивана моя Україна”, куди вносились побажання та привітання всім колегам—казначеям. Як карта, так і книга будуть зберігатися в музеї Державної казначейської служби.

На репрезентації були присутні працівники Роменського управління та керівники органів місцевого самоврядування, Крім того, карта була представлена працівникам Роменського місьрайонного суду.

  

26 липня 2017 року о 15.00 
відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань спільної власності територіальних громад та приватизації

 

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus