Вишита карта України - на Роменщині

10 листопада в приміщенні Роменського управління Державної казначейської служби України Сумської області заступник начальника Головного управління ДКСУ України у Сумській області Наталія Снитнікова репрезентувала карту України, на якій кожне Головне управління Державної казначейської служби вишивало орнаментом рідного краю свою область.

Започаткувала всеукраїнську казначейську акцію “Вишивана моя Україна”, присвячену 25-ій річниці незалежності України, голова Державної казначейської служби України Слюз. Вона особисто й передавала полотно з вишитим контуром карти, аби казначеї східних регіонів України змогли долучитися до цієї патріотичної акції. Перший візерунок на полотно був накладений 8 серпня, а останній — 21 жовтня.

Карта пройшла доволі складний маршрут — побувала в усіх регіонах України. У кожному з них вона доповнювалась новими візерунками, нанесеними натхненними казначейськими майстринями. Вишивали ії не тільки жінки, а й чоловіки. Кожен новий візерунок на ній утверджує наш віру в перемогу України та її мирне, щасливе майбутнє.

Тепер казначейський рукотворний оберіг мандрує територіальними органами ДКСУ, щоб кожний працівник та всі бажаючі змогли ознайомитись з ним, після чого займе почесне місце в центральному апараті Казначейства як ще один символ єдності та патріотизму казначейської спільноти.

Також була представлена книга-літопис “Вишивана моя Україна”, куди вносились побажання та привітання всім колегам—казначеям. Як карта, так і книга будуть зберігатися в музеї Державної казначейської служби.

На репрезентації були присутні працівники Роменського управління та керівники органів місцевого самоврядування, Крім того, карта була представлена працівникам Роменського місьрайонного суду.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus