Рясно врожаїться культурно-мистецький простір Роменщини новими талантами і творчими здобутками

У приміщенні Роменської районної ради відбулися врочистості з нагоди відзначення Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Працівників культури району з професійним святом керівники району.

В урочистій атмосфері відбулося нагородження кращих працівників галузі, творчих колективів та майстрів народного мистецтва. Дипломом переможця за зайняте І місце в районному турі регіонального етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу сільських клубних закладів у 2016 році нагороджено Пустовійтівський сільський будинок культури.

Щоденною творчою працею працівники культури та аматори Роменщини плекають і розвивають культурні надбання краю, засівають у людські душі зерна національної свідомості, виховують високі почуття гордості за героїчне минуле і сьогодення, любов до власного народу й рідної землі, формують позитивний імідж нашого району не лише в області та державі, а й у світі, репрезентують творчі досягнення на різних сценічних площадках.

Хто своєю плідною творчістю звеличує рідну Україну, той заслуговує на повагу та відпочинок. Хай і надалі рясно врожаїться культурно-мистецький простір Роменщини новими талантами і творчими здобутками!

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus