Ukrainian English Polish


Роменчанин – срібний призер Кубка світу з кіокушинкай карате

У місті Будапешт (Угорщина) відбувся відкритий Кубок світу з кіокушинкай карате «World Dream Cup», участь у якому взяло більш ніж 300 спортсменів (понад 50 команд).

У змаганнях узяв участь вихованець гуртка «Кіокушинкай карате» Роменського районного центру дитячої та юнацької творчості, учень Перехрестівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Валерій Божко. Дебют Валерія на змаганнях такого рівня був успішним: він став срібним призером змагань, провівши не один переможний поєдинок на шляху до слави.

Підготував спортсмена до змагань тренер - керівник гуртка «Кіокушинкай карате» Роменського районного ЦДЮТ Олександр Прядка.

Окрім змагань, в Угорщині на спортсменів чекала велика туристично-розважальна програма. Діти відвідали термальні купальні, якими славиться Угорщина, прогулялись по тропікаріуму, океанаріуму, одному з кращих зоопарків Європи, вечірнім Будапештом.

Вихованці гуртка починають підготовку до чемпіонату України, який стане відбірним до чемпіонату Європи, що проводитиметься навесні у Данії.

Щиро вітаємо Валерія з великим досягненням та сподіваємося на подальші вагомі успіхи в спорті!

 Також читайте:

Останнє оновлення на П'ятниця, 04 листопада 2016, 15:21

На 28 квітня скликається тринадцята сесія Сумської обласної ради

Голова Сумської обласної ради підписав розпорядження про скликання тринадцятої сесії обласної ради сьомого скликання. Пленарне засідання розпочнеться 28 квітня о 10-й годині у приміщенні адміністративної будівлі Сумської обласної ради.

Детальніше...

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus