Ukrainian English Polish


20-річний ювілей як результат невтомної праці кожного роменського рятувальника

Міжрегіональний центр швидкого реагування ДСНС України в м. Ромни Сумської області відсвяткував своє 20-річчя.

У День відкритих дверей до центру поздоровити ювілярів завітали радник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій, генерал-лейтенант служби цивільного захисту пан Марченко, очільники району, депутати Сумської обласної ради Тетяна Головко, Дмитро Кірюхін, керівники установ міста, а також ветерани, які стояли у витоків створення центру.

Учасники заходів з нагоди святкування 20-ї річниці створення Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Ромни Сумської області відвідали виставку аварійно-рятувальної техніки, обладнання та спорядження, оглянули експозиції музейного комплексу МЦШР ДСНС України.

Міжрегіональний центр швидкого реагування ДСНС України в м. Ромни пережив безліч змін та реформувань. На сьогодні це потужний підрозділ ДСНС, заклад, який по праву вважається одним із найкращих в Україні. А найголовніше – рятівники залишилися вірними своїй присязі – захищати громадян, вірою і честю служити Україні. Не залишились осторонь рятівники і трагічних подій на Сході України. З 2014 року в зоні АТО побувало близько 220 рятівників, які й зараз беруть участь у розміновуванні територій, відновленні інфраструктури та виконують інженерні роботи.

Створений кінологічний центр є одним з найкращих у країні. Професіоналізм кінологів та їх вихованців визнані міжнародною спільнотою. Кінологічний центр є членом Міжнародної організації кінологів-рятувальників IRO.

Звертаючись до присутніх, голова районної державної адміністрації Володимир Білоха відзначив: «Ваша робота – щоденний подвиг. І зараз ми тут святкуємо ваш ювілей, а 15 ваших колег знаходяться в зоні АТО, злагоджено і самовіддано відновлюють територію на Сході України». Керівники району подякували усім за сумлінну службу та відданість справі, побажали міцного здоров’я, успіхів у роботі, сімейного благополуччя та віри у власні сили.

Кращі фахівці Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України в м. Ромни були нагороджені грамотами ДСНС України, Сумської ОДА, обласної та Роменської районної рад, районної державної адміністрації, міського голови м. Ромни, ветеранської організації центру.

1 січня 2018 року розпочався черговий етап е-декларування!

Увага!
20 березня 2018 року о 10 годині у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus