20-річний ювілей як результат невтомної праці кожного роменського рятувальника

Міжрегіональний центр швидкого реагування ДСНС України в м. Ромни Сумської області відсвяткував своє 20-річчя.

У День відкритих дверей до центру поздоровити ювілярів завітали радник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій, генерал-лейтенант служби цивільного захисту пан Марченко, очільники району, депутати Сумської обласної ради Тетяна Головко, Дмитро Кірюхін, керівники установ міста, а також ветерани, які стояли у витоків створення центру.

Учасники заходів з нагоди святкування 20-ї річниці створення Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій у м. Ромни Сумської області відвідали виставку аварійно-рятувальної техніки, обладнання та спорядження, оглянули експозиції музейного комплексу МЦШР ДСНС України.

Міжрегіональний центр швидкого реагування ДСНС України в м. Ромни пережив безліч змін та реформувань. На сьогодні це потужний підрозділ ДСНС, заклад, який по праву вважається одним із найкращих в Україні. А найголовніше – рятівники залишилися вірними своїй присязі – захищати громадян, вірою і честю служити Україні. Не залишились осторонь рятівники і трагічних подій на Сході України. З 2014 року в зоні АТО побувало близько 220 рятівників, які й зараз беруть участь у розміновуванні територій, відновленні інфраструктури та виконують інженерні роботи.

Створений кінологічний центр є одним з найкращих у країні. Професіоналізм кінологів та їх вихованців визнані міжнародною спільнотою. Кінологічний центр є членом Міжнародної організації кінологів-рятувальників IRO.

Звертаючись до присутніх, голова районної державної адміністрації Володимир Білоха відзначив: «Ваша робота – щоденний подвиг. І зараз ми тут святкуємо ваш ювілей, а 15 ваших колег знаходяться в зоні АТО, злагоджено і самовіддано відновлюють територію на Сході України». Керівники району подякували усім за сумлінну службу та відданість справі, побажали міцного здоров’я, успіхів у роботі, сімейного благополуччя та віри у власні сили.

Кращі фахівці Міжрегіонального центру швидкого реагування ДСНС України в м. Ромни були нагороджені грамотами ДСНС України, Сумської ОДА, обласної та Роменської районної рад, районної державної адміністрації, міського голови м. Ромни, ветеранської організації центру.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus