Ukrainian English Polish


День визволення України від фашистських загарбників - на Роменщині

З нагоди відзначення Дня визволення України від фашистських загарбників очільники Роменського району поклали квіти на Алеї Героїв в м. Ромни.

У врочистостях також узяли участь представники ї районної ради, районної державної адміністрації, міськвиконкому, керівники та працівники підприємств, установ та організацій міста та району, громадських організацій району.

Цього дня традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України та населення, яке постраждало від дій фашистських окупантів, схиляють голови перед пам’яттю загиблих воїнів-визволителів та вклоняються живим учасникам героїчних подій.

У населених пунктах району, загальноосвітніх навчальних закладах, закладах культури відбулися тематичні уроки, лекції, бесіди, семінари з історії Другої світової війни, а також покладання квітів до меморіалів, пам’ятників, братських могил, меморіальних дощок, місць поховань загиблих у війні за участі учнів навчальних закладів та інші заходи.

 

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus