Роменський коледж Сумського національного аграрного університету відзначив своє 95-річчя

Керівники Роменського району та м. Ромни, звертаючись з вітальними словами до колективу, відзначили, що в коледжі панує атмосфера співробітництва, творчого пошуку, оптимізму, далекоглядності в задумах та впевненості в завтрашньому дні.

Зворушені випускники різних років, усміхнені студенти, гостинні викладачі, майстри та співробітники коледжу, поважні гості – всі зібралися в святково прикрашеній актовій залі.

У своєму виступі директор коледжу висловив щиру вдячність ветеранам праці, які були причетні до створення коледжу, примножували його славу, закладали фундамент для майбутнього, а випускникам, викладачам, співробітникам та студентам побажав наснаги в праці і навчанні та надії на щасливу долю закладу та нашої незалежної України.

Ректор Сумського національного аграрного університету, доктор сільськогосподарських наук, професор, академік НААН України Володимир Ладика також високо оцінив заслуги коледжу у підготовці висококваліфікованих фахівців, а представник Сумського НАУ вручив колективу пам’ятну адресу та висловив свою щиру повагу і сподівання на подальшу корисну та плідну співпрацю.

Присутні на святі директори коледжів Сумського НАУ теж долучилися до теплих привітань на адресу викладачів, співробітників та студентів коледжу і побажали йому могутності і подальшого процвітання. Своїми спогадами, думками, сподіваннями поділився ветеран педагогічної праці, колишній завідувач відділення механізації Федір Яриш.

Гордість будь-якого закладу – це його випускники, а за 95 років їх було підготовлено більше 25-ти тисяч. Це святкування не було б таким пам’ятним, якби цьому не посприяли його випускники - добрі помічники та вірні друзі коледжу, а саме: голова Ф.Г. «Лєонов», директори філії ПрАТ «Райз-Максимко», СТОВ ім. Шевченка, ТОВ «Ромни птахоспілка», ТОВ «Пілігрім ТТ», Департаменту механізації ПрАТ «Райз-Максимко», керівник Дібрівської філії АФ «Дружба - Нова».

Завдяки випускникам поповнюється та підтримується матеріально-технічна база, створюється затишок у коледжі. Від їх імені виступив випускник відділення «Механізація сільського господарства» 1975 року, а нині директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з щирою подякою педагогам та майстрам за їх нелегку самовіддану працю, створення в коледжі особливої атмосфери та енергетики, яка надихає як викладачів, так і студентів до нових звершень.

Святковий концерт, в якому взяли участь випускники минулих років, викладачі та студенти коледжу, додав присутнім гарних емоцій та піднесеного святкового настрою.

95-років - поважний вік, та в коледжі вирує стрімке життя: поєднання досвіду, традицій, молодечого студентського завзяття та життєвої мудрості викладачів, а, отже, врожайна нива хліборобів і далі квітує й примножується.

Також читайте:

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus