Ukrainian English Polish


Роменщина вшанувала освітян

У Роменському міському Будинку культури відбулися урочистості з нагоди професійного дня працівників освіти.

На свято були запрошені представники педагогічних колективів усіх навчальних закладів Роменського району, ветерани освітянської галузі та молоде покоління вчителів, які цього року приєдналися до педагогічної родини Роменщини.

Поетичними словами, в яких лунала прослава його величності Вчителя, свято відкрили ведучі. З привітальним словом до освітян звернувся голова районної ради Віктор Переваруха, який за фахом теж педагог. Він відмітив важливу роль учительської праці, доброту їхніх сердець та нестримне прагнення виховати справжнього громадянина України.

Найщиріші вітання висловив голова Роменської районної державної адміністрації Валерій Білоха, подякувавши за невтомну працю, побажав учительству здібних вихованців та спокійних робочих буднів.

Багато теплих та щирих слів линуло на адресу педагогів від начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, голови міськрайонної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Почесні грамоти та подяки районної ради та адміністрації педагогам вручали Валерій Білоха та Віктор Переваруха. Начальник відділу освіти, молоді та спорту за сумлінну працю і зразкове виконання службових обов’язків теж відзначила грамотами кращих освітян району, профспілки -  подарунками молодих педагогів, які приєдналися до учительської родини.

Святковому настрою сприяли яскраві музично-пісенні виступи учасників художньої самодіяльності Сумського національного аграрного університету.

Передсвятковий захід приніс запрошеним багато позитивних емоцій, які знадобляться їм упродовж навчального року. Адже праця педагога вимагає не лише високої професійності, а й витримки, терпіння, жертовності і величі душі.

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus