«Пам’ять про героїв вічна» – святкові заходи на Роменщині, присвячені 73-ій річниці визволення від фашистів

Урочистий мітинг «Переможний вересень сорок третього», присвячений 73-ій річниці визволення міста Ромни та Роменщини від фашистських загарбників, що відбувся біля Братської могили.

На заході були присутні представники Роменської районної ради, районної державної адміністрації, міської ради, підприємств, установ та організацій міста і району, громадських організацій, учнівська молодь, жителі Роменщини. Учасники мітингу поклали квіти до Братської могили та вшанували пам’ять загиблих захисників Роменщини хвилиною мовчання.

Керівники Роменської райради та держадміністрації взяли участь у районних заходах з відзначення 73-ї річниці визволення Роменщини від фашистських загарбників у селі Дзеркалька Дібрівської сільської ради.

Святкування розпочалося урочистим мітингом з покладанням квітів до підніжжя меморіалу в селі Дзеркалька за участі керівництва району, Дібрівського сільського голови, районної ради ветеранів, делегацій сільських рад, дорослих жителів сіл Дібрівської сільської ради, дітей та молоді. Почесне право покласти квіти до пам’ятників у всіх селах Дібрівської сільської ради надано місцевим жителям  - учасникам АТО та вихованцям Дібрівського НВК.

Урочистості з відзначення 73-ої річниці визволення Роменщини від фашистських загарбників під назвою «Пам’ять про героїв вічна» продовжились у Дібрівському будинку культури. В рамках свята було проведено районний фестиваль авторської пісні «Роменщина оспівана в піснях».

Гостей привітно зустрічала дібрівська громада. Біля будинку культури вони мали змогу послухати чудові маршові оркестрові композиції у виконанні духового оркестру Бобрицького сільського будинку культури. Кожен, хто прибув на свято, міг оцінити виставку робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, розгорнуту в фойє. Завдяки керівникові «Історичного клубу» пошуково-дослідницького напрямку гості ознайомились зі світлинами дібрівчан, їх життям та побутом.

У виступах почесних гостей і місцевих керівників був сум та біль втрат, які зазнала Роменщина під час визволення, разом з тим звучало сподівання на краще майбутнє.

Аматорські колективи та окремі виконавці - учасники районного фестивалю репрезентували свою творчість. Славнозвісний народний аматорський вокальний чоловічий ансамбль «Посульські козаки» вітав присутніх майстерним виконанням українських народних та авторських пісень. Фінальним акордом свята стала пісня «За Україну!» у виконанні цього ж колективу та всіх учасників. Кожен учасник фестивалю «Роменщина оспівана в піснях» отримав диплом.

За сприяння ТОВ «Урожайна країна» с. Діброва аматорів сцени та присутніх почастували смачними стравами.

У рамках святкування в усіх селах району відбулися покладання квітів, мітинги, історичні години пам’яті, уроки мужності.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus