6 вересня відбулася дванадцята сесія Роменської районної ради сьомого скликання

У роботі сесії взяли участь: голова райдержадміністрації Валерій Білоха,  сільські голови, депутати обласної ради Вікторія Мурич, Лідія Колісник, Тетяна Головко, керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації. Вів пленарне засідання голова районної ради Віктор Переваруха. В порядку експерименту сесію було проведено із застосуванням електронної системи поіменного голосування «Рада голос».

Передувало сесії засідання постійних комісій районної ради, на яких детально були опрацьовані всі питання порядку денного сесії.

Перед початком пленарного засідання голова районної ради вручив подяки спонсорам за надану допомогу в організації проведення відкритого особисто-командного чемпіонату Сумської області з мотокросу. Голова райдержадміністрації Віктор Білоха згідно з Указом Президента України від 29.04.2016 №185/2016 вручив медалі «25 років незалежності України» Дібрівському сільському голові Петру Панченку, директору Герасимівської ЗОШ Валерію Чепурку, голові фермерського господарства Ігорю Савченку.

 Першим питанням депутати заслухали начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександра Даценка  про хід виконання Роменської районної програми зайнятості населення.

Далі начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Шкурат проінформувала присутніх про зміни в мережі загальноосвітніх навчальних закладів району та внесення змін до районної комплексної програми «Освіта Роменщини» на 2016 рік.

У ході засідання сесія районної ради затвердила районну програму забезпечення Роменською районною державною адміністрацією виконання повноважень виконавчої влади та реалізації делегованих Роменською районною радою повноважень по забезпеченню державної політики  в бюджетній і соціальній сфері та забезпечення виконання заходів програми соціально-економічного розвитку Роменського району на 2016 рік.

З метою розв’язання найважливіших проблем розвитку району та окремих галузей економіки, забезпечення ефективного використання фінансових, матеріально-технічних та інших ресурсів, депутатами прийнято зміни до низки  районних програм.

З питання щодо внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2015 «Про районний бюджет на 2016 рік» доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації Марина Анісімова.

Також депутати затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, внесення змін до положення про фінансову підтримку осіб з обмеженими можливостями та інших малозахищених верств населення та низку майнових питань.

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus