Ukrainian English Polish


Зібрання громадськості біля пам’ятника Тарасу Шевченка в Ромнах

Керівництво Роменського району та міста, представники установ, підприємств та організацій, громадськість зібралися біля пам’ятника Тарасу Шевченку, щоб віддати данину поваги основному Закону України.

Урочистий мітинг розпочався флеш-мобом із словами «Ми любимо Україну!». Керівники привітали присутніх з державним святом – святом головного оберега державності і демократії, вручили юним землякам, яким виповнилося 16 років, паспорти громадянина України та Пам’ятку молодого громадянина.

априкінці заходу присутні поклали квіти до пам’ятників Тарасу Шевченку, Петру Калнишевському, Богдану Хмельницькому та до меморіального знаку Героям-борцям за незалежність. Священнослужителі прочитали молитву за Україну, за її мирне майбутнє.

У рамках святкування відбувся турнір з футболу між командами депутатів районної та міської рад та виконавчим комітетом міської ради. Гра проходила у завзятій боротьбі, під супровід емоцій вболівальників. Команди-учасниці були нагороджені грамотами.

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus