Зібрання громадськості біля пам’ятника Тарасу Шевченка в Ромнах

Керівництво Роменського району та міста, представники установ, підприємств та організацій, громадськість зібралися біля пам’ятника Тарасу Шевченку, щоб віддати данину поваги основному Закону України.

Урочистий мітинг розпочався флеш-мобом із словами «Ми любимо Україну!». Керівники привітали присутніх з державним святом – святом головного оберега державності і демократії, вручили юним землякам, яким виповнилося 16 років, паспорти громадянина України та Пам’ятку молодого громадянина.

априкінці заходу присутні поклали квіти до пам’ятників Тарасу Шевченку, Петру Калнишевському, Богдану Хмельницькому та до меморіального знаку Героям-борцям за незалежність. Священнослужителі прочитали молитву за Україну, за її мирне майбутнє.

У рамках святкування відбувся турнір з футболу між командами депутатів районної та міської рад та виконавчим комітетом міської ради. Гра проходила у завзятій боротьбі, під супровід емоцій вболівальників. Команди-учасниці були нагороджені грамотами.

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus