Ukrainian English Polish


І друга районна спартакіада медичних працівників Роменщини була успішною

На стадіоні спортивного комплексу ім. Окіпного в м. Ромни відбулася друга районна спартакіада медичних працівників комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Роменського району Сумської області», присвячена Дню медичного працівника.

На урочистій церемонії відкриття з привітальним словом виступили голова Роменської районної ради Віктор Переваруха, перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Татарінов. Очільник ради відмітив, що вже стає традицією проведення спортивних змагань напередодні професійного свята. «Дуже добре і правильно, що медичні працівники – ті люди, які не тільки лікують хворих, а є прикладом дотримання засад здорового способу життя, власним прикладом сприяють його популяризації».

У змаганнях узяли участь 11 команд, а це 77 працівників структурних підрозділів Центру: лікарі-терапевти, стоматологи, сімейні лікарі, середні та молодші медичні працівники, водії, господарська група. Проводилися змагання з 11-ти видів спорту: дартсу, шахів, армреслінгу, стрибків з місця у довжину, у мішку, на скакалці, з гирьового спорту, утримання на турніку, перетягування канату, зустрічна естафета, носіння пацієнта на ношах.

Після змагань головний суддя оголосив переможців. У запеклій боротьбі третє місце виборола команда «Вітамінчики» Перекопівської і Андріївської АЗПСМ, друге - отримала команда «Калина» Хмелівської СЛА, а кубок переможця дістався медикам з «Торнадо» адміністративно-господарської служби Центру. Усі переможці нагороджені грамотами від голови районної державної адміністрації та адміністрації і профспілкового комітету закладу. 

А смачна гаряча каша прийшлася до смаку всім учасникам спортивних змагань, як переможцям, так і тим, хто має надію на перемогу наступного разу.

Цього дня медпрацівники закладів сільської мережі охорони здоров'я з великим азартом продемонстрували свою причетність до здорового способу життя. 

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus