Ukrainian English Polish


Роменщину на обласному святі дитячої творчості представляла Ліна Панченко

30 травня у Путивльському будинку культури відбулося обласне свято дитячої творчості «Юні таланти Сумщини – рідній Україні!», присвячене 25-й річниці Незалежності України.

У ньому взяли участь найкращі дитячі колективи та виконавці Сумської області – переможці другого етапу обласного культурно-мистецького фестивалю «Тобі, єдина Україно, натхнення, творчість і любов!». Роменщину представляла солістка Великобубнівської сільської дитячої музичної школи Ліна Панченко (викладач Ольга Перешивайло).

Вітальним словом церемонію нагородження розпочала начальник управління культури і туризму Сумської області Олена а Мельник, з рук якої талановита молодь та їх наставники отримали почесні грамоти і кубки.

Юні артисти продемонстрували майстерність і творчий потенціал, змушуючи глядачів вибухати щирими оваціями. Градус емоцій підтримували мультиплікаційні герої - пташки Angry Birds та Рапунцель. Наприкінці концертної програми діти поринули в казковий світ мильних бульбашок.

Поступово свято перемістилося до Спадщанського лісу, де учасники мали змогу відвідати Музей партизанської слави, Музей зброї та військової техніки під відкритим небом. А потім ігри, розваги, атракціони, і врешті-решт смачний святковий обід. Щасливі та задоволені діти роз’їхались по своїх домівках залишивши на згадку добрий настрій та чудові світлини з Путивльського краю.

Останнє оновлення на Середа, 01 червня 2016, 17:21

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus