Ukrainian English Polish


Поетичний скайп-марафон «Читай Шевченка!» - у Роменській районній бібліотеці

Роменська районна бібліотека взяла участь у поетичному скайп-марафоні «Читай Шевченка! Формат не має значення», організований бібліотекарями відділу абонемента Сумської обласної наукової бібліотеки з нагоди 155- річчя перепоховання Т. Г. Шевченка на Чернечій горі в Каневі.

У заході брали участь вісім районних і міських бібліотек області з населених пунктів, де свого часу побував Тарас Шевченко. Представники кожної бібліотеки-учасниці розповідали про перебування Кобзаря в своєму краї та читали вірші поета, або про нього.

Роменщина свято береже пам'ять про Тараса Шевченка. Бібліограф Неля Кубатко розповіла про перебування Кобзаря у роменському краї, який поет справді щедро виміряв своїми кроками, вбираючи у душу його красу. Поети Тетяна Лісненко, Любов Шемчук, Віктор Клейніх зробили акцент на творах Кобзаря,  написаних у той період, а також читали власні поезії, присвячені Тарасу Шевченку.

Учасники марафону виступали на фоні книжкової виставки «Тарас Шевченко - геній і пророк», присвяченої життю і творчості українського пророка, один із розділів якої розповідав про перебування Кобзаря на Роменщині.

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus