На свято родинної та сімейної творчості були запрошені особливі сім’ї Роменщини

«Українському роду - нема переводу» - під такою назвою в с. Гаї Роменського району відбулося районне свято родинної та сімейної творчості. На нього завітали почесні гості з районного центра.

Перед його початком у фойє клубу учасники та глядачі оглянули виставку місцевих майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, де вироби і картини з бісеру репрезентували Людмила Чорнобур і Анна Штанько, а різьбу по дереву представили В’ячеслав Кривогуз та його вправний учень Сергій Дука.

На свято були запрошені особливі сім’ї, в яких ніколи не згасає родинне тепло і кожне слово, кожна дія та бажання наповнені творчістю та креативом, що передаються з покоління в покоління. Глядачі гарячими оплесками вітали сестру і брата Юлію Катрич та Ігоря Савченка з Андріївки, родину Галенків: маму Лесю, донечок Даринку і Богдану та синочка Олександра з Хмелова, сестер Віталію та Юлію Боровик із Смілого, сімейний дует мами Анни і доні Крістіни Штаньків з Гаїв, родинний дует маму Ольгу та доньку Світлану Кравченків із Смілого, маму Віту Ковшик та доню Софію Панасину з Мокиївки, Наталію Карнаух з донькою Юлією та сестрою Тетяною Чайкою з села Сміле, родину Карпенків: Віталія і Наталію з донечкою Діаною та сином Едуардом з Коржів, сімейний дует Петра і Тетяни Котляревських із Смілого.

У дарунок творчим родинам прозвучали пісні у виконанні Владислава Шолудька з села Андріяшівки, Світлани і Володимира Момотів та народного аматорського вокального ансамблю «Іллінський ярмарок». Усі учасники свята були відзначені дипломами, квітами та пам’ятними подарунками.

Дай Боже, щоб українському роду та й не було переводу! Хай в кожній родині все ладиться, прибавляється, множиться і додається, усміхається радість, чарує всіх ніжність і любов - до матері, до батька, до рідної землі, на якій ми живемо і ростимо своїх дітей.

Останнє оновлення на Вівторок, 24 травня 2016, 16:09

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus