Ukrainian English Polish


У бібліотеках Роменщини відбулися заходи до Дня української вишиванки

Патріотичні заходи до Дня української вишиванки покликані зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу та об'єднати українців.

Вишиванка – символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи політичних поглядів.

Організовані виставки вишиванок «А над світом українська вишиванка цвіте» у Роменській районній бібліотеці, «А я іду по світу в вишиванці, я – українець і горджуся цим» - у Андріяшівській, Смілівській, Плавинищенській сільських бібліотеках, «Українські вишиванки, наче райдуги світанки» - у Хмелівській, Погожокриницькій сільських бібліотеках; музично – поетичні посиденьки «Чарівна краса вишиванки» - у Перекопівській сільській бібліотеці, «Вишиванка – оберіг душі моєї» - у Перехрестівській сільській бібліотеці.

Відзначаючи це свято, ми вкотре стверджуємо, що символ нації – вишиванка – завжди була, є і буде необхідним оберегом міцності української держави.

Останнє оновлення на Понеділок, 23 травня 2016, 17:16

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus