Ukrainian English Polish


День вишиванки у Роменському центрі первинної медико-санітарної допомоги

Дрес-кодом для Центру первинної медико-санітарної допомоги Роменського району Сумської області 22 травня була вишиванка

Увесь заклад замайорів різнобарвними візерунками української вишивки. В акції взяли участь медичні працівники структурних підрозділів Центру.

Протягом дня багато говорилося про це свято, читалися вірші, в холі була оформлена наглядна агітація.

Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті. За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

Вишиванка сьогодні як ніколи набуває важливого значення, вона - національна святиня, що символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь.

Медичні працівники Центру продемонстрували свою національну позицію, бо відчувають себе справжніми українцями, налаштовані на збереження культури, звичаїв і традицій свого народу та прагнуть миру в державі.

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus