Ukrainian English Polish


Учні та вчителі Роменщини долучилися до відзначення Дня вишиванки

У Всесвітній день вишиванки школярі та педагоги загальноосвітніх навчальних закладів Роменського району одяглися в національні костюми і цим підкреслили свою національну та духовну єдність.

Одягнувши витвори вмілих рук українських майстринь, учні та вчителі району активно долучились до святкування недержавного, але досить популярного свята. Усім вишиванки надзвичайно пасували, були до лиця. Школи, ніби розквітли різнобарв’ям українських візерунків.

Класні керівники та класоводи провели бесіди з учнями. Діти більше дізналися про таємниці, секрети та магію національної вишивки.

Це – всеукраїнське, а з 2014 року – міжнародне свято, покликане зберегти вишиту сорочку як матеріальну та духовну спадщину українського народу. Українська вишиванка є унікальним явищем в історії національного вбрання європейців, вона вирізняється багатоманітністю технік вишивки (понад 300), крою, орнаментів. Разом з тим, вишиванка є не тільки традиційною частиною гардеробу українців, а нашим національним символом – символом боротьби за незалежність, символом нескореності, незламності духу, символом надії та любові.         

Традицію відзначати Всесвітній день вишиванки започатковано студентами Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича 10 років тому. Сьогодні - це свято національної та духовної єдності, адже об’єднує українців незалежно від країни, місця проживання, мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи політичних поглядів.

Головне, що всі відчули себе частинкою української нації й були горді з того!

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus