Робота комунальників – винятково важлива для кожного

Роменщина вітала учасників обласної наради-семінару «Стан водопровідно-каналізаційного господарства області та шляхи його поліпшення», який відбувся в залі засідань міської ради.

Із вітальним словом до присутніх звернувся міський голова Ромен Сергій Салатун, який відзначив важливість роботи комунальної галузі для всіх, щоденну кропітку роботу комунальників, побажав плідної роботи семінару.

Нараду провели начальник управління житлово-комунального господарства Сумської ОДА та виконавчий директор Осередку Спілки працівників ЖКГ Сумської області. У семінарі взяли участь керівники водопровідно-каналізаційних підприємств міст Глухів, Охтирка, Буринь, Ромни, Путивль, Білопілля, Кролевець, Шостка, висловлюючи майже однакові проблеми та перепони, з якими щодня стикаються.

Керівник апарату Сумської ОДА Дмитро Жевицький привітав директора КП "Путивльміськводоканал" Івана Лісненка з почесним званням "Заслужений працівник сфери послуг України" та зазначив: «Робота житлово-комунального господарства у всі часи була, є і буде винятково важливою для кожного з нас. Людині багато не треба, щоб у будинку завжди була вода і тепло, не проривалась каналізація. А за цим стоїть постійна кропітка праця комунальників. З метою обміну досвідом, накреслення шляхів подолання проблем ми зібралися представниками комунальних служб».

Учасники семінару обговорили питання стану водопровідно-каналізаційного господарства області та окреслили шляхи його поліпшення, обмінялись успіхами роботи в цьому напрямку. Досвідом впровадження енергозберігаючих технологій в муніципальних компаніях України з присутніми поділився регіональний менеджер «Віло». 

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus