Ukrainian English Polish


Подвиг роменчан - синів України вічно живе у серцях!

Роменщина відзначила 71-ї річницю Перемоги вшануванням ветеранів війни, учасників бойових дій на території інших держав та учасників бойових дій в зоні АТО.

У святкових заходах узяли участь очільники району, ветерани війни, учасники бойових дій на території інших держав та в зоні АТО, голова та члени президії районної ветеранської організації, районної організації ветеранів Афганістану, громадської ради при Роменській районній державній адміністрації, учасникибойових дій на території інших держав, волонтери, які підтримують військовослужбовців України безпосередньо в зоні АТО.

Очільники району висловили слова глибокої пошани і вдячності ветеранам Другої світової, воїнам-афганцям та землякам - воїнам і волонтерам, які сьогодні стоять на захисті українських державних кордонів. Хвилиною мовчання вшанували воїнів-захисників, які поклали життя на вівтар Перемоги, рятуючи світ від фашистської навали.
Урочисту програму підготували методисти комунального закладу «Роменський районний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» Роменської районної ради. У концерті взяв участь народний аматорський вокальний ансамбль «Іллінський ярмарок»
У бібліотечних закладах Роменського району також відбулися патріотичні заходи. Так, у Роменській районній бібліотеці проведено засідання історичного клубу «Роменський літокрай» під назвою «Спасибі вам, батьки й діди, за переможний цвіт весни». На захід завітали члени президії районної організації ветеранів України, представники громадськості Роменщини.

Місцеві поети Тетяна Лісненко, Олександра Тарасенко, Людмила Грицай, Любов Шемчук, Людмила Кранга, Ніна Коряченко читали свої поезії, присвячені трагічним сторінкам війни, мужності українського народу і учасникам антитерористичної операції на сході України.

Звучали пісні у виконанні народного аматорського вокального ансамблю «Ветеранські голоси». До уваги присутніх було розгорнуто виставку–спогад «Вічний вогонь пам’яті».

Нагадуємо суб’єктам декларування про необхідність повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про зміни в майновому стані суб’єкта декларування відповідно до частини 2 статті 52 Закону України «Про запобігання корупції».

З роз’ясненнями Національного агентства з питань запобігання корупції з цього питання можна ознайомитись за посиланням

Відкритий бюджет

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus