Розвиток сільських населених пунктів – пріоритет у роботі Роменської районної влади

На базі Дібрівської сільської ради Роменського району відбувся виїзний семінар-нарада сільських голів щодо розвитку сільських територій.

У ньому взяли участь представники Роменської районної ради, районної державної адміністрації, сільські голови, керівники установ та організацій, інші запрошені.

Дібрівський сільський голова Петро Панченко розповів присутнім про розвиток території, а саме поділився досвідом успішної реалізації Програми соціально-економічного розвитку Дібрівської сільської ради.

«Сказати, що все ідеально – не можна, адже попереду ще багато роботи. Але і сільська рада, і виконавчий комітет, і депутатський корпус з розумінням ставляться до проблем. Звичайно, зроблено чимало: у 2011 році газифіковано с. Дзеркалька, с. Діброва, с. Володимирівка, у 2013 році – с. Хрещатик. Сьогодні проводиться водопровід у с. Дзеркалька. Вже більш ніж 70% домогосподарств підключено до води. Також проводиться ремонт будинку культури, виконуються інші роботи», - зазначив, виступаючи перед присутніми, Петро Панченко.

«Благоустрій населених пунктів – це заходи, які вживаються для впорядкування населених пунктів, які в свою чергу створюють зручні, комфортні умови для життя громадян. Розвиток сільських населених пунктів є пріоритетом у роботі районної влади, яка разом з представниками органів місцевого самоврядування, громад намагається зробити якомога більше для поліпшення умов проживання на селі», - зазначив голова Роменської районної державної адіміністрації Валерій Білоха.

Учасники семінару побачили, як працює пристрій для заготовки щепи, оглянули будинок культури, зокрема відремонтовані фойє, танцювальну залу, бібліотеку. А ще ознайомилися з роботою котельні, яка опалює дане приміщення. Також учасники семінару мали змогу відвідати навчально-виховний комплекс та фельдшерсько-акушерський пункт.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus