Успішний старт роменських депутатів сьомої каденції

На другому пленарному засіданні першої сесії Роменської районної ради сьомого скликання депутати затвердили склад постійних комісій ради та її президії.

Голова районної ради Віктор Переваруха оголосив відповідні пропозиції, завчасно погоджені з представниками громад. Михайла Шевченка (Аграрна партія України) обрано головою постійної комісії з питань агропромислового комплексу, використання природних ресурсів, екології, транспорту, зв’язку та дорожнього господарства. Володимира Яковенка (блок Петра Порошенка) - з питань бюджету, економічного розвитку, житлово-комунального господарства та управління комунальною власністю. Романа Говенька (Радикальна партія) - з питань депутатської діяльності, регламенту, розвитку місцевого самоврядування, територіального устрою, законності й правопорядку. Сергія Крикуна («За Україну») - з питань охорони здоров’я та соціального захисту й зайнятості населення, освіти, культури, спорту та молодіжної політики.

До президії ввійшли голова ради, заступник, очільники комісій, а також депутатських фракцій і груп, яких, імовірно, буде сім. На час проведення засідання про своє створення оголосила лише фракція «Батьківщина».

Учасники засідання також розглянули ряд організаційних питань. Відповідними рішеннями відкоригували витрати за програмами оздоровлення та відпочинку дітей, освіти, охорони здоров’я, соціальної підтримки малозахищених верств населення, правопорядку.

Взявши слово, Сергій Хоронько закликав колег вивчити можливість прийняття в комунальну власність районної громади залізничної поліклініки, що вже тривалий час позбавлена статусу галузевої, тобто не є підрозділом Південної залізниці. Сергій Васильович також висловив побажання закласти в бюджеті кошти на виконання депутатських повноважень, які можна було б розподілити між народними обранцями для провадження ними громадської діяльності. Усі пропозиції розглянуть у відповідних комісіях.

Наприкінці засідання новообрану районну раду привітав голова райдержадміністрації Валерій Білоха. Він подякував депутатському корпусу за успішний початок роботи, висловив сподівання на плідну співпрацю, вкрай необхідну для розв’язання непростих питань життєдіяльності Роменщини в період реформування держави і, зокрема бюджетного кодексу.

Оголошення

22 червня 2018 року об 11.00 у Кролевецькому районі відбудеться виїзне засідання постійної комісії Сумської обласної ради сьомого скликання з питань розвитку сільських територій, соціального захисту населення, переміщених осіб, учасників АТО та членів їх сімей, охорони здоров’я, материнства та дитинства з порядком денним:
1. Про забезпечення твердим паливом та відшкодування витрат за пільговий проїзд учасників антитерористичної операції.
2. Про стан реформування галузі охорони здоров’я в Кролевецькому районі.

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus