Обранці від 7 політичних партій працюватимуть у Роменській районній раді сьомого скликання

На перше пленарне засідання першої сесії Роменської районної ради сьомого скликання прибуло 33 депутати із 34 обраних. У його роботі також узяли участь голова та заступники голови райдержадміністрації, начальники відділів, управлінь райдержадміністрації, представники ЗМІ.

Відкрила засідання голова Роменської районної виборчої комісії Наталія Романенко, яка відповідно до вимог чинного законодавства проінформувала раду про результати виборів депутатів Роменської районної ради сьомого скликання та визнання їх повноважень. У результаті волевиявлення громади 34 депутатських мандати розподілили між районними партійними організаціями, що набрали п’ять і більше відсотків голосів виборців, наступним чином: Роменська районна партійна організація Всеукраїнського об`єднання «Батьківщина» - 9 депутатів, «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» - 6, «За Україну!» - 5, Аграрної партії України – 4, Радикальної партії Олега Ляшка – 4, «Відродження» - 3 депутати, «Громадянська позиція» - 3 депутати.

Голова районної виборчої комісії вручила посвідчення новообраним депутатам і передала повноваження тимчасовій президії, обраній з числа п’яти представників політичних партій, що набрали найбільшу кількість голосів виборців.

Шляхом таємного голосування депутати районної ради значною більшістю голосів обрали головою Віктора Переваруху.

Віктор Якович подякував колегам по депутатському корпусу за підтримку і пообіцяв, що зробить все можливе для об’єднання органів місцевого самоврядування району, представників бізнесу, громадських організацій в одну злагоджену, потужну, професійну і дієву команду, яка зможе подолати будь-які проблеми.

Новообраного голову районної ради привітав голова райдержадміністрації  Валерій Білоха, який висловив надію на взаєморозуміння та співпрацю на благо розвитку Роменського району.

За представленням Віктора Переварухи народні обранці підтримали кандидатуру Василя Малика на посаду заступника голови районної ради.

Останнє оновлення на П'ятниця, 20 листопада 2015, 13:15

Електронні петиції

Документи облради

youtube twitter facebook google plus