На Путивльщині встановили пам’ятний знак безвинно загиблим дітям

Голова Путивльської районної ради Євген Южаков та виконуюча обов’язки Волокитинського сільської голови Ольга Семенець, директор Путивльського історико-культурного заповідника Сергій Тупік, депутати Путивльської районної ради Світлана Давидова, Геннадій Вальков, Валерій Покрасьон, вихованка Кролевецького дитячого будинку Ніна Печена, громадськість, жителі Волокитинської сільської ради взяли участь у відкритті пам’ятного знаку безвинним жертвам Другої світовий вони – дітям, які загинули під час евакуації до тилу.

Трагедія сталася між селами Волокитине та Кагань Путивльського району.

Багато років минуло з тієї трагедії, а й досі здригаємося, згадуючи той страшний випадок, коли влітку 1941 року, на цьому місті ворожими бомбами була розбита машина з евакуйованими ленінградськими дітьми та вихованцями Кролевецького дитячого будинку. Ніхто не вижив.

До цього часу болить душа при спогаді про безвинно загиблих дітей. Тож це добре, що віднині пам'ять про у них увічнена у пам’ятному знаку. А наш обов’язок донести до людей інформацію про ті трагічні події, аби кожен відчув, пропустивши через власне серце, біль утрат, щоб надалі не допускати кровопролиття, нового людського горя.

 

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube