Путивльщина урочисто провела призовників до лав Збройних Сил України

В актовому залі Путивльського краєзнавчого музею відбулися урочисті проводи призовників весняного призову 2018 року на строкову службу до лав Збройних Сил України.

Атмосфера в залі була водночас хвилююча і урочиста. Саме тут путивляни проводжали на строкову військову службу своїх сімох синів–земляків: Олега Зайцева, Юрія Гагіна, Сергія Богдановського, Антона Преснякова, Дмитра Гасевського, Володимира Селіна, Андрія Андрейченка.

На заході, який для новобранців символізував початок служби, зібралися їхні батьки, брати і сестри, родичі, чисельні друзі, подруги та кохані.

Зі словами вітання і найкращими побажаннями виступили заступник голови Путивльської районної державної адміністрації Микола Корнєв, керуючий справами виконавчого апарату Путивльської районної ради Микола Лук’яненко, Путивльський районний військовий комісар Юрій Яцина, голова Путивльської районної спілки ветеранів Афганістану «Воїн» Геннадій Колтунов, голова громадської організації «Учасників бойових дій в АТО Путивльського району» Ігор Гуторка.

Від батьків з напутнім словом виступив батько призовника Володимир Селін, який зазначив, що проводи синів до армії викликають почуття гордості і радості за них. Сини стали дорослими, самостійними громадянами, і сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі. Служба в лавах Збройних Сил України – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються в людини на все життя.

У ході заходу новобранцям вручили сувеніри.

До всіх побажань, які в цей урочистий день надійшли на адресу призовників, приєдналися і працівники Путивльського районного будинку культури, учні Путивльської музичної школи, які подарували присутнім чудові пісні.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube