Обстеження без відриву від виробництва – для працівників Путивльщини

На виконання заходів Районної комплексної програми «Охорона здоров’я населення Путивльського району на 2017-2019 роки», затвердженої рішенням Путивльської районної ради від 01.03.2017, працівники відділення клініко-діагностичної лабораторії комунальної установи Путивльської районної ради Сумської області «Путивльська центральна районна лікарня» протягом двох днів безкоштовно провели забір крові в 94 працівників ПВП «Сейм». Його мета - дослідження на вміст цукру.

Цукровий діабет останнім часом стає все більш поширеним захворюванням, яке призводить до ранньої інвалідності й летальності, обумовлених наявністю судинних ускладнень діабету. Перебіг захворювання часто прихований. У хворих на цукровий діабет найбільший ризик розвитку серцево-судинних захворювань.

Тому головним завданням, яке поставили перед собою медики району, є попередження захворюваності та її раннє виявлення, що призведе до збільшення тривалості та поліпшення якості життя населення.

За інформацією головного лікаря районної лікарні Світлани Семененко, це тільки перший досвід такої роботи. Вона висловила надію, що всі керівники району підуть назустріч своїм працівникам і створять умови для їх обстеження за місцем роботи.

Також читайте:

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube