На Путивльщині переймаються попередженням випадків шахрайства через мережу Інтеренет

Голова Путивльської районної ради Євген Южаков та начальник Путивльського відділення поліції Глухівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області Оксана Федченко провели робочу зустріч з керівниками банківських установ, які розташовані на території Путивльського району, першим заступником начальника Буринського об’єднаного Пенсійного фонду України Сумської області Наталією Глуховцевою, директором Путивльського районного територіального центру соціального обслуговування Вітою Вальковою.

Обговорювалося питання спільної протидії крадіжкам із банкоматів та шахрайствам, пов’язаним із незаконними заволодіннями коштами, що знаходяться на банківських рахунках громадян. Визначено ряд спільних заходів, які сприятимуть профілактиці та розкриттю таких злочинів.

Як проінформувала Оксана Олександрівна, злочинці під виглядом працівників банку або під приводом купівлі товарів через мережу Інтернет одержують конфіденційну інформацію громадян, за допомогою якої можливо здійснити переказ грошей на інші рахунки. Унаслідок таких шахрайських дій довірливі громадяни втрачають значні грошові суми.

Посадовець зазначила статистичну інформацію щодо шахрайських дій на території Путивльського району.

Управляючий Путивльським відділенням «Райффайзен Банк Аваль» Анатолій Холявко, заступник начальника Путивльського відділення «ПриватБанку» Ольга Дронь, керуючий ТВБВ 10018/031 філії «Сумське обласне управління АТ «Ощадбанк» Вікторія Савостіна акцентували увагу, що за жодних обставин не потрібно повідомляти будь-кому пін-код від банківської картки, код, що надійшов на телефон у СМС-повідомленні, або інші конфіденційні відомості, що стосуються банківського рахунку.

Як зазначив голова Путивльської районної ради Євген Южаков, одних зусиль лише працівників поліції недостатньо. Тому Путивльська районна рада зазначену інформацію довела до відома депутатів районної ради, працівників органів місцевого самоврядування Путивльського району, які разом з працівниками поліції та банківських установ будуть проводити роз’яснювальну роботу серед громадян з метою ознайомлення жителів району, насамперед осіб похилого віку, з різновидами шахрайських схем та рекомендаціями з приводу того, як уберегтися від дій шахраїв. Мешканці Путивльського району повинні завжди бути уважними, обережними та перш ніж віддати комусь свої заощадження, переконатися, що ця особа справді має документи, ліцензії, дозволи тощо на здійснення тих чи інших повноважень.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube