Як уберегти підлітків від нової загрози соцмреж – обговорили в Путивльській райраді

За ініціативи начальника Путивльського відділення поліції Оксани Федченко, голова Путивльської районної ради Євген Южаков провів робочу нараду з питання попередження кіберзлочинності в Путивльському районі.

До участі в нараді були запрошені начальник відділу освіти Путивльської РДА Микола Бокатов, начальник служби у справах дітей РДА Юрій Радін, директор Путивльського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Савченко та завідувач сектору молоді та спорту Путивльської РДА Любов Рибкіна.

Інформуючи присутніх, Оксана Олександрівна наголосила на загрозливій популярності серед підлітків так званих «ігор смерті». Багато українських підлітків уже постраждали від суворих умов цих ігор, фінальне завдання яких – зафіксувати момент своєї смерті на камеру в режимі on-line.

Керівники служб розповіли про профілактичну роботу, яка проводиться з попередження суіцидальної поведінки неповнолітніх, про діючі профілактичні програми щодо попередження проявів насильства та жорстокості в учнівському середовищі та просвітницьку роботу з дітьми, батьками і педагогами щодо подолання форм психологічного тиску, яке поширюється в соціальних мережах у вигляді віртуальних ігор.

Підбиваючи підсумки наради, очільник районних депутатів підкреслив: «Юність – це період постійної нестабільності, коли будь-яке образливе слово може викликати непередбачені наслідки. Соціальні мережі для підлітків – це та маска, за якою вони можуть сховати всі свої недоліки. Тому зараз дуже важливо проводити з дітьми та батьками роз’яснювальну роботу, аби попередити можливі наслідки участі в цих іграх».

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube