У Путивлі проведено тематичний захід «Герої не вмирають»

У м. Путивль проведено тематичний захід «Герої не вмирають», під час якого пригадали трагічні події, що сталися наприкінці 2013- початку 2014 роках у м. Київ на Майдані Незалежності, на вулицях Грушевського та Інститутській.

Тоді загинули за честь, за волю, за право бути вільним народом у власній державі, за країну, у якій не страшно жити і народжувати дітей, наші співвітчизники, яких назвали Небесною Сотнею.

Цей захід був присвячений усім представникам славетного козацького роду, гідним нащадкам великих прадідів, у чиїх жилах пульсує гаряча кров і дух героїчних предків. Тих, хто поклав життя за долю, за волю, за незалежність України, було вшановано хвилиною мовчання. Присутні переглянули відеофільм «Україна заради майбутнього», який підготував завідувач Музею зброї та військової техніки Державного історико-культурного заповідника у м. Путивль Ігор Сакунов.

У заході взяли участь голова Путивльської РДА Микола Шульга, заступник голови РДА Михайло Биряк, депутати Путивльської районної ради, громадські активісти.

Як зауважив голова Путивльської районної ради Євген Южаков: «Цей день є шаною великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу й стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідним вшануванням подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України».

Учасники художньої самодіяльності Путивльського районного будинку культури підготували концерт.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube