Функціонування Юріївського НВК Путивльського району розглянули на виїзній нараді

Голова Путивльської районної ради Євген Южаков провів виїзну нараду в Юр’ївській сільській раді.

Керівники сільськогосподарських підприємств, які працюють на території Манухівської та Юр’ївської сільських рад. спільно очільником районних обранців обговорили питання функціонування Юр’ївського навчально виховного комплексу. Крім дітей із села Юр’єве, у навчальному закладі здобувають освіту діти із сіл Волинцеве, Іванівка, Бояро-Лежачі, Манухівка, Рівне, Кружок, Линове. Тож організовано підвіз дітей до навчального закладу двома шкільними автобусами.

Перед початком наради директор закладу Олександр Поділько запропонував оглянути спортивну залу, котельню, навчальні кабінети.

Обговорюючи потреби в проведенні ремонтних робіт та поповненні матеріальної бази закладу для створення умов повноцінного функціонування школи і підвищення якості освіти, усі присутні сільгоспвиробники пристали на пропозицію голови районної ради Євгена Южакова на умовах співфінансування забезпечити потреби школи з метою створення належних умов для навчання та виховання дітей максимально.

Підбиваючи підсумки роботи, Євген Южаков зазначив, що така форма спілкування дає можливість зблизька побачити успіхи і проблеми, спонукає впровадити позитивний досвід та вирішити проблемні питання. 

Також читайте:

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube