Путивляни вклонитися мужності загиблих воїнів-інтернаціоналістів

У м. Путивль у сквері воїнів-інтернаціоналістів відбулося урочисте вшанування пам’яті учасників бойових дій на території інших держав за участі керівників району Євгена Южакова та Миколи Шульги, голови Путивльської районної спілки ветеранів Афганістану «Воїн» Геннадій Колтунов та небайдужих мешканців Путивльщини.

Почесними гостями заходу були учасники бойових дій в Афганістані та воїни-інтернаціоналісти, що брали участь у бойових діях на території інших держав. Згадували в цей день 75 мешканців Путивльщини - учасників афганської війни. Вірні військовій присязі, вони мужньо і героїчно билися на афганській землі. Двоє з них не повернулися додому. Це Сергій Мироненко з села Яцине і Микола Перфільєв з села Нова Слобода. Сьогодні не можна не згадати і прізвища тих, хто помер вже після повернення додому. Це Сергій Бондар, Олег Волченко, Віктор Ковальов, Володимир Холявко, Сергій Брежнєв та багато інших.

Продовжилися заходи урочистим концертом, який відбувся в Путивльському районному будинку культури. Багато слів подяки лунало в залі, присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих.

І хоча пішла в історію так звана афганська війна, у пам’яті людській їй ще довго жити, бо вона написана кров’ю наших солдатів та слізьми матерів.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube