Щойно придбана дизельна генераторна установка в Путивльській ЦРЛ працює в автоматичному режимі

Тривалий час лікарі Путивльської районної центральної лікарні наполягали на придбанні генераторної установки, яка вкрай необхідна за умови аварійного відключення електроенергії під час проведення операцій.

Депутати Путивльської районної ради підтримали ініціативу путивльських лікарів - рішенням сесії затвердили виділення коштів для закупівлі необхідного обладнання для операційного блоку хірургічного відділення.

Очільник Путивльської районної ради Євген Южаков спільно з головою РДА Миколою Шульгою, здійснюючи робочий візит до районної лікарні, ознайомилися зі станом роботи установки.

Євген Іванович зазначив: «Позитивним є те, що обладнання відповідає вимогам сьогодення. У ході проведення операцій ні лікар, ні пацієнт не будуть турбуватися про можливе відключення електроенергії, дизельна генераторна установка працює в автоматичному режимі».

Завідувач хірургічного відділення Путивльської ЦРЛ, Почесний громадянин Путивльського району Володимир Кукочка висловив слова вдячності депутатам Путивльської районної ради за підтримку в придбанні обладнання.

Головний лікар Світлана Семененко зауважила на позитивних зрушеннях та проблемах закладу, які потребують ретельного вивчення та вирішення. Керівництво району пообіцяло посприяти у розгляді наболілих питань.

Також читайте:

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube