Робочий візит на Путивльщину посадовця з Сум

Із робочим візитом у Путивльському районі перебував керівник апарату Сумської обласної державної адміністрації Дмитро Живицький.

Посадовець оглянув об’єкти соціальної сфери, ознайомився із проблемними питаннями району. У поїздці його супроводжували очільник Путивльської районної ради Євген Южаков та голова районної державної адміністрації Микола Шульга.

Дмитро Олексійович оглянув стан проведених ремонтних робіт у плавальному басейні районного центру позашкільної роботи. Директор цього комунального закладу Олена Чупрун зазначила, що здійснення відновлювальних заходів відбулося за власні кошти та за рахунок субвенції, виділеної з бюджету Путивльської міськради і депутатами на виконання своїх повноважень, ознайомила з графіком роботи та відвідуванням.

Серед об’єктів, які перебувають на завершальному етапі будівництва,є реконструкція терапевтичного корпусу Путивльської ЦРЛ під 11-квартирний житловий будинок. Про кошторисну вартість цього об’єкту, потребу в додаткових фінансових ресурсах, необхідність проведення будівельних та опоряджувальних робіт розповів голова Путивльської районної ради Євген Южаков. «Ми плануємо завершити будівельні роботи до кінця весни та здійснити здачу об’єкта до Дня медичного працівника», - акцентував Євген Іванович. Голова Путивльської РДА Микола Шульга звернув увагу на те, що переобладнання будівлі під квартири надасть змогу залучити молодих фахівців-лікарів до роботи в районі.

Окремої уваги потребує опалювальна система Путивльської ЦРЛ. Під час активного діалогу посадовці намітили заходи з позитивного розв’язання питання.

Керівник апарату Сумської ОДА ознайомився з діяльністю ТОВ «Арго» в с. Руднєве, основним видом діяльності якого є вирощування зернових культур на земельних угіддях, що дозволяє підприємству на 50% забезпечувати себе необхідною сировинною базою самостійно. Представник товариства Сергій Павлік проінформував про діяльність заводу з переробки зерна гречки на крупу, про виробництво круп і пластівців із зерна пшениці, ячменю, гороху, кукурудзи, вівса та проса.

Руднєвський сільський голова Петро Кадурін наголосив на соціально-економічному розвитку сільської території, на облаштуванні таких об’єктів, як капличка ікони Божої Матері «Живильне джерело» та місцевий сільський музей С. В. Руднєва.

Посадовець обласної адміністрації відзначив позитивні зрушення у розвитку району. Вивчивши комплекс основних проблемних питань соціальної сфери, запевнив, що триматиме їх на контролі та сприятиме їх реалізації. «Усі хороші починання повинні бути систематичними», - резюмував Дмитро Олексійович.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube