Чергова й заслужена перемога путивльської «Ярославни»

Народний фольклорний колектив «Ярославна» Путивльського районного будинку культури здобув перемогу у номінації «Автентичний спів» на фестивалі «Перлина Fest».

Міжнародний конкурс дитячо-юнацької творчості відбувся в Києві під гаслом «Творчість заради майбутнього!» та мав на меті показати культурну різноманітність України, самобутність традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії.

Сумську область на конкурсі представляв народний фольклорний колектив «Ярославна» Путивльського районного будинку культури під орудою керівника – заслуженого працівника культури України Олени Червяцової.

Яскравий і колоритний молодіжний колектив з Путивльщини зміг на «відмінно» впоратися з умовами конкурсу та став першим серед представників усіх регіонів України в номінації «Автентичний спів», продемонструвавши культуру та звичаї Сумщини.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube