У Путивлі засідав оргкомітет районного щорічного конкурсу «Людина року»

Голова Путивльської районної ради Євген Южаков узяв участь у засіданні організаційного комітету з підготовки та проведення районного щорічного конкурсу «Людина року». Він проводиться з метою виявлення видатних і талановитих особистостей, відзначення інтелектуальної та професійної еліти району, нагородження громадян за найбільш вагомі професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній, науковій і громадсько-політичній діяльності. У конкурсі беруть участь мешканці та вихідці з Путивльського району, які мають визначні особисті заслуги і вагомі професійні здобутки протягом року в розрізі номінацій.

На засіданні були розглянуті кандидати на присвоєння звання «Людина року» в номінаціях: «Промисловість і підприємництво», «Соціальна сфера та соціальний захист», «Охорона здоров’я», «Освіта», «Культура, мистецтво та збереження історико-культурної спадщини», «Фізична культура і спорт», «Місцеве самоврядування», «Відданість справі», «Благодійність і меценацтво», «Милосердя», «Житлово-комунальне господарство», «Оборона, правопорядок, захист», «Сільське господарство», «Державна служба», «Громадська діяльність», «Майбутнє Путивльщини», «Гордість Путивльщини». За рішенням організаційного комітету внесено до раніше затвердженого переліку номінацій ще одну номінацію - «Берегиня».

У номінації «Місцеве самоврядування» голова Путивльської районної ради Євген Южаков запропонував до розгляду кандидатуру Путивльського міського голови Валерія Волкова за вагомий особистий внесок у розвиток міської територіальної громади та в цілому Путивльщини, сприяння в патріотичному вихованні, розвитку туристичного потенціалу району. Члени організаційного комітету одноголосно підтримали зазначену кандидатуру.  

У січні 2017 року передбачається проведення урочистостей щодо нагородження номінантів районного щорічного конкурсу «Людина року».

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube