Бюджет Путивльського району на 2017 рік депутати затвердили одноголосно

Депутати Путивльської районної ради на пленарному засіданні десятої сесії під головуванням Євгена Южакова розглянули 5 питань порядку денного та прийняли відповідні рішення.

Народні обранці затвердили Програму економічного і соціального розвитку та районний бюджет Путивльського району на 2017 рік, Програму соціального захисту окремих категорій населення Путивльського району на 2017-2021 роки, внесли зміни до Районної програми підтримки громадських організацій Путивльського району на 2016 – 2020 роки та затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, наданої в постійне користування комунальному закладу Путивльської районної ради Сумської області «Дитячий оздоровчий табір «Восход» для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти, розташованої за межами населених пунктів на території Зінівської сільської ради с. Пересипки,

Сформований на підставі Бюджетного кодексу України та поданий Путивльською районною державною адміністрацією районний бюджет Путивльського району на 2017 рік був затверджений одноголосно депутатами районної ради. Доходи районного бюджету складатимуть – 226855,4 тис. грн., у тому числі доходи загального фонду бюджету – 224408,9 тис. грн., доходи спеціального фонду бюджету – 2446,5 тис. грн., видатки – 226 855,4 тис. грн., у тому числі видатки загального фонду бюджету – 223743,9 тис. грн., видатки спеціального фонду бюджету – 3111,5 тис. грн.

Євген Іванович відзначив, що депутати районної ради одноголосно прийняли рішення з дуже важливих питань для територіальної громади Путивльського району зі сподіваннями, що Програма економічного і соціального розвитку Путивльського району та районний бюджет Путивльського району на 2017 рік будуть виконані в повному обсязі задля добробуту мешканців району.

Підготовка до чергової сесії обласної ради

Увага оголошення!

15.02.2019 року о 10.00 у приміщенні обласної ради (2 поверх, кімната 29) відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної політики, міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

Електронні петиції

Документи облради

facebook twitter youtube